Webminarium – Kot czyli kto? Etogram, potrzeby, problemy


Termin: 30.11-01.12.2019


Prowadzący: Beata i Piotr Leszczyńscy


Miejsce: Poznań


cena: 300 zł


Liczba uczestników: 40 os.


Wydarzenie na Facebooku: Kot czyli kto? Etogram, potrzeby, problemy – Seminarium Poznań 

 

 

 

 

Dla wszystkich kociarzy!
Zaczynając od opiekunów kotów kończąc na pracownikach schronisk, fundacji oraz behawiorystów zajmujących się kotami na co dzień.

 

1. Potrzeby wynikające z gatunku. Problemy występujące u kotów, które nie mogą realizować swoich potrzeb.
2. Pochodzenie kota – wpływ na potrzeby i zachowanie. Omówienie przypadków.
3. Fazy rozwojowe – ich znaczenie. Problemowe zachowania wynikające z nieprawidłowości na tym etapie życia. Omówienie przypadków.
4. Etogram kota – zachowania typowe i ich realizacja. Problemowe zachowania wynikające z etogramu. Zachowania niepożądane – problem kota czy opiekuna? Omówienie przypadków.
5. Zachowania problemowe wynikające ze stanu zdrowia i wieku. Opieka nad kotem geriatrycznym. Omówienie przypadków.

I wiele, wiele pobocznych tematów, które narodzą się po Waszych pytaniach do prowadzących.

 

 

 

 

BEATA I PIOTR LESZCZYŃSCY

Beata Leszczyńska jest praktykującym behawiorystą zwierzęcym COAPE i ekspertem w zakresie terapii zachowań zwierząt towarzyszących. Od wielu lat współpracuje z COAPE Polska, gdzie jest wykładowcą na Kursie Dyplomowym, po skończeniu którego otrzymuje się uprawnienia do wykonywania zawodu behawiorysty. Jest biegłą sądową z zakresu zachowania zwierząt towarzyszących i prezesem Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE. Od kilku lat pracuje jako ekspert z zakresu zachowania kotów dla portalu www.koty.pl i tłumaczy teksty z języka angielskiego z zakresu medycyny behawioralnej.Występuje jAko prelegentka na wielu konferencjach poświęconych zachowaniu zwierząt.

Piotr Leszczyński jest behawiorystą COAPE i wykładowcą na Kursie Dyplomowym COAPE nadającym uprawnienia do wykonywania zawodu behawiorysty. Autor wielu artykułów i tłumaczeń z języka angielskiego z zakresu zachowania zwierząt i medycyny behawioralnej. Prowadzi również działalność wydawniczą pod szyldem Wydawnictwo COAPE Polska.Należy do Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE. W 2009 r. ukończył kurs I i II stopnia terapii Bacha w ramach Miedzynarodowego Programu Edukacyjnego Bacha (BIEP).

 

Specjalizujemy się w terapii zachowań niepożądanych psów i kotów. Przede wszystkim przedmiotem naszych zainteresowań są zachowania agresywne i destrukcyjne, stres separacyjny i wszelkiego rodzaju lęki, fobie i natręctwa występujące wśród psów i kotów. Zajmujemy się również tłumaczeniami specjalistycznych tekstów z języka angielskiego dotyczących zachowania psów i kotów. Nieustannie kształcimy się biorąc udział w licznych seminariach i konferencjach w Polsce i za granicą.

 

 

 

 

 

300 ZŁ

 

 

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

POLITYKA ZWROTÓW
Ze względu na późne ogłoszenie warsztatów prosimy o przemyślenie chęci wzięcia udziału ponieważ nie będą przysługiwały zwroty.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt: Karol Przybyłka 607762598, biuro@dogsfriends.pl