O szkole i metodach

W Dogs Friends oferuje szkolenie psów w Poznaniu. Stosujemy skuteczne oraz nowoczesne metody szkolenia psów, oparte  przede wszystkim na pozytywnym wzmocnieniu.

Nie stosujemy!

 Dogs Friends - Nie stosujemy przemocy

  • kolczatek
  • dławików
  • obroży elektrycznych
  • fizycznej oraz psychicznej przemocy

Celem szkolenia jest stworzenie zgranej drużyny pies – opiekun, opartej na zrozumieniu oraz zaufaniu.

Podczas szkoleń ważny jest dla nas stan emocjonalny u psów jak i u ich właścicieli. Uczymy naszych kursantów:

  • spokojnej pracy z psami
  • jak rozpoznać kiedy ich pies jest zestresowany
  • jak pomóc mu poradzić sobie w trudnych sytuacjach
  • itd.

Aby zrozumieć metodologię pracy z psem, najpierw zaczynamy od teorii, która jest niezbędna do jakiejkolwiek pracy z psem. Nim wyjdziemy z psami ćwiczyć, nasi kursanci wprowadzani są w psi świat podczas kilku godzinnych wykładów. Gdy wszyscy zostaną zaznajomieni: skąd pochodzą  psy, jakie są ich potrzeby, jak postrzegają świat, jak się komunikują, itd. przechodzimy do zajęć praktycznych.

Szkolimy psy wszystkich ras oraz w każdym wieku.

Oferujemy:

Psie przedszkole Poznań

Podstawowe szkolenie

Konsultacje indywidualne

W WIELKIM SKRÓCIE W DOGS FRIENDS NAUCZYSZ SIĘ JAK BYĆ NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM SWOJEGO PSA.

Dogs Friends - gdzie zajecia

Zajęcia odbywają się na terenie całego miasta.

Pierwsze zajęcia odbywają się na naszym placu szkoleniowym Dogs Friends przy ul. Cmentarnej 10 w cichej i bezpiecznej okolicy.

Kolejne zajęcia odbywają się na terenie całego miasta.

Następnie przenosimy się bliżej centrum, mówiąc dokładniej do pobliskich skwerów takich jak: Park Sołacki, Cytadela, Lasek Marceliński, Arena oraz w centrum miasta np. pod Rondem Kaponiera, Dworcu PKP, w tramwajach/autobusach w komunikacji miejskiej.

Dogs Friends - dlaczego takie lokalizacje

Większość z Państwa mieszka ze swoimi psami w mieście. Co z tym się wiążę, nasi podopieczni obcują wśród nieznanych im przechodniów, ludzi uprawiających joging, zielonych tramwai, otaczających  zapachów i wielu, wielu innych czynników, które składają się na miejski rytm życia. W takich właśnie warunkach chcemy, aby nasze zwierzęta potrafiły z nami współpracować oraz czuć się bezpiecznie na spacerach. To właśnie z tego powodu, zajęcia odbywają się w centrum Poznania, co sprawia, że szkolenia w Dogs Friends nie są oderwane od codziennej rzeczywistości.

Loading...