Poznajmy się 🙂

Szkolenie psów to dla nas sposób na życie i niekończąca się przygoda pełna pasji

Witaj w naszej szkole!

Czekają tutaj na Ciebie niesamowite chwile z Twoim psem. Staniemy na wysokości zadania, abyś ze współpracy z nami wyciągnął jak najwięcej wiedzy i praktyki pracy z Twoim psim przyjacielem. 

Nasza misja jest...

Tworzenie relacji między opiekunami, a ich psami opartej o przyjaźń i zaufanie.

Rok założenia 2016

Od tego roku działamy pod marką Dogs Friends, lecz szkoleniami zajmujemy się od 2011r.

195270017_4074549225970669_4879386725523817446_n (1)
0 +
konsultacji behawioralnych miesięcznie
0 +
Kursantów szkoleń grupowych miesięcznie
0 +
lat doświaczeń
0 %
zaangażowania w naukę naszych podopiecznych

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy szkołą, która stosuje pozytywne metody szkoleniowe, oparte na najnowszych badaniach oraz praktykach światowej klasy trenerów oraz behawiorystów.

Aby zrozumieć metodologię pracy z psem, najpierw zaczynamy od zajęć teoretycznych, które są niezbędne do jakiejkolwiek pracy z psem. Nim wyjdziemy z psami ćwiczyć, nasi kursanci wprowadzani są w psi świat podczas kilku godzinnych wykładów. Gdy wszyscy zostaną zaznajomieni: skąd pochodzą  psy, jakie są ich potrzeby, jak postrzegają świat, jak się komunikują, jak się uczą, itd. przechodzimy do zajęć praktycznych, które dzięki wstępowi teoretycznemu, są przez Państwa znacznie łatwiejsze do wdrożenia. 

Prowadzimy zajęcia w grupach max 4 psów. Takie podejście do pracy znacznie podnosi jakość oferowanych przez nas szkoleń. 

Każdy z naszych kursantów dostaję dożywotni dostęp do naszej zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku. Kursanci w każdej chwili mogą zadawać tam naszemu zespołowi pytania dotyczące wychowania psów, oraz wszystkich innych powiązanych tematów.